Základní informace


Prostředí školky

Mateřská školka Ceative Kids se nachází v Brně-Králově Poli na ulici Poděbradova 127 v zrekonstruovaném rodinném domě s velkou zahradou. Od září 2016 taktéž na ulici Štefánikova 35 v krásných nových prostorách. Obě školky jsou nedaleko parku Lužánky.


Aktivity

Aktivity v mateřské školce Creative Kids podporují kreativitu, hravost a chuť objevovat. K růstu intelektuálních a tvůrčích schopností a rozvoji talentu Vašich dětí nabízíme pestré aktivity, denně např. pohybová, výtvarná, dramatická výchova nebo pravidelné mimoškolní plavání, jízda na koních, návštěva divadla, tematické výlety apod. V mateřské školce Creative Kids je hlavním komunikačním jazykem čeština. V angličtině jsou denně vedeny aktivity za účelem osvojování si cizího jazyka přirozenou a zábavnou formou. Program je určen dětem všech národností od 2 let věku. Kapacita školky umožňuje maximálně individuální přístup ke každému dítěti.


Strava

Mezi další kvalitní služby, které bereme jako samozřejmost, patří vyvážená strava v BIO kvalitě, jež je připravována speciálně pro děti předškolního věku. V případě jakýchkoliv speciálních stravovacích návyků či alergií dítěte (např. vegetariánství, bezlepková dieta apod.), rádi zabezpečíme plně vyhovující stravovací režim. V rámci pitného režimu jsou dětem nabízeny neslazené nápoje.


Zdravotní prohlídky

V případě Vašeho zájmu jsou dětem poskytnuty pravidelné prohlídky u předních odborných lékařů (pediatr, psycholog, logoped, stomatolog), kteří dohlížejí na správný vývoj každého dítěte.

 

Denní hlídaní

Na Vaše přání zajistíme hlídání dítěte mimo otevírací dobu školky, včetně víkendu i svátků.© Mateřská školka Creative Kids Brno